Jak działa SkupAut.com

Skup Aut

 

Jeżeli chcesz szybko i bez zbędnej zwłoki sprzedać auto, dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą, która skupuje używane auta. Dzięki nam nie musisz zamieszczać dziesiątek ogłoszeń w Internecie w celu znalezienia kupca na swój samochód.

Nasz skup samochodów jest bardzo wygodnym i prostym rozwiązaniem zarówno dla kupujących auto, jak i dla sprzedających je.

W ostatnich latach na rynku pojawiło się wiele firm, które zajmują się skupem samochodów używanych, bez względu na model, markę, rocznik czy stan. Tak przynajmniej się reklamują – w rzeczywistości niektóre takie skupy aut w umowach z klientem zawierają wiele „haczyków”, na których zarabiają pieniądze.

Jak wybrać doby skup samochodów? Jak łatwo sprzedać auto? Ile kosztuje samochód ze skupu? Kiedy dostanę pieniądze za moje auto?…

By poznać odpowiedź na te pytania, skontaktuj się z nami. Nasz skup samochodów używanych – terenowych, osobowych, ciężarowych, busów –  przedstawi Ci atrakcyjną ofertę jeszcze tego samego dnia roboczego.

By przedstawić Ci korzystną propozycję, będziemy potrzebowali od Ciebie kilku informacji.  Następnie spotkamy się i obejrzymy auto, które chcesz sprzedać lub pokażemy Ci auta, których zakupem możesz być zainteresowany! Nasz skup samochodów ma bardzo duży plac, na którym zmieści się wiele modeli.

Następnie podpisujemy z klientem umowę – jest jasna i przejrzysta, masz do niej wgląd przed podjęciem decyzji o transakcji. Dzięki temu masz pewność, że współpraca z naszym skupem aut jest dla Ciebie całkowicie bezpieczna. Jeżeli kupujemy od Ciebie samochód, możesz wybrać, czy wolisz otrzymać pieniądze przelewem na konto czy w gotówce. Jeżeli szybko potrzebujesz gotówki, otrzymasz ją od nas tego samego dnia!

Kupując w naszym skupie samochód masz pewność, że jest to pojazd sprawny i dopuszczony do jazdy po terytorium Polski. Nie ukrywamy przed klientami żadnych wad pojazdów i nie zawyżamy ich realnej wartości.

Nasz skup samochodów to firma istniejąca na polskim rynku już od wielu lat. Zawierając z nami umowę, wybierasz pewność i bezpieczeństwo transakcji, a także zadowolenie z obsługi.

Jak działamy

Płacimy najwięcej.

Gwarantujemy najlepszą ofertę za Twój samochód. Oferujemy najwięcej pieniędzy w porównaniu do konkurencji. Oszczędzamy na najmie kosztownych powierzchni usługowych oraz placów, przez co jesteśmy w stanie zaoferować wysokie ceny naszym klientom. Wypełnij formularz i przekonaj się.

Kupimy każde auto

Dla nas rocznik, model oraz stan techniczny Twojego samochodu nie ma znaczenia. Skupujemy wszystkie auta, aby nasi klienci mogli wybierać pojazd na każdą kieszeń. Dbamy o szeroki wybór samochodów na naszym placu.

skup aut opole

Wycena w 15 minut

Wypełnij formularz a nasz rzeczoznawca skontaktuje się z Tobą nawet w ciągu 15 minut! SkupAut.com wystawi błyskawiczną ofertę oraz zapewni fachową pomoc przy kolejnych formalnościach.