O firmie

 

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem samochodów od osób prywatnych oraz skupem całych flot od firm już od kilku lat. Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku handlu pojazdami używanymi byliśmy w stanie stworzyć wraz z naszymi partnerami ogólnopolski system skupu samochodów bezpośrednio od klientów bez względu na miejsce. Stworzyliśmy sprawny, internetowy system wyceny pojazdów dzięki któremu osoba chcąca sprzedać auto może za kilkoma kliknięciami myszki otrzymać wycenę swojego pojazdu i sprzedać go nam jeszcze w ten sam dzień.

W każdym rejonie Polski mamy swojego przedstawiciela odpowiedzialnego za kontakty z klientami oraz współpracujemy z firmami zajmującymi się handlem samochodami używanymi dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko sprzedać każdy samochód.

Jeżeli chcesz szybko sprzedać samochód lub nawiązać współpracę – zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Ul. Obrońców Stalingradu 41 45-594 Opole, Polska

+48 888 333 000
+77 453 76 44

Płacimy najwięcej.

Gwarantujemy najlepszą ofertę za Twój samochód. Oferujemy najwięcej pieniędzy w porównaniu do konkurencji. Oszczędzamy na najmie kosztownych powierzchni usługowych oraz placów, przez co jesteśmy w stanie zaoferować wysokie ceny naszym klientom. Wypełnij formularz i przekonaj się.

Kupimy każde auto

Dla nas rocznik, model oraz stan techniczny Twojego samochodu nie ma znaczenia. Skupujemy wszystkie auta, aby nasi klienci mogli wybierać pojazd na każdą kieszeń. Dbamy o szeroki wybór samochodów na naszym placu.

skup aut opole

Wycena w 15 minut

Wypełnij formularz a nasz rzeczoznawca skontaktuje się z Tobą nawet w ciągu 15 minut! SkupAut.com wystawi błyskawiczną ofertę oraz zapewni fachową pomoc przy kolejnych formalnościach.