Płacimy najwięcej

Płacimy najwięcej

 

SkupAut.com działa szybko i jawnie. Kojarzymy kupującego ze sprzedającym bez dodatkowych kosztów i procedur. Kupujemy od Ciebie samochód płacąc gotówką od ręki a następnie sprzedajemy go z minimalną prowizją klientowi finalnemu.

 

Sprzedając samochód u dealera dostaniesz dużo niższą kwotę za samochdów niż u nas, ponieważ ktoś musi zapłacić za wystawny salon, sztab pracowników, mechaników, menadżerów, konsultantów oraz kierowników. Z nami zyskasz nawet do kilku tysięcy złotych.

W każdym większym mieście mamy mobilnego konsultanta, który przyjedzie do Państwa domu po auto z gotówką. Następnie samochód trafia na nasz plac, który może zmieścić nawet 600 aut. Działamy na zasadzie hurtowni. Na główny plac trafiają klienci z całej Europy. Mamy umowę z biurami, które busami przywożą klientów z Białorusi, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, a także z Czech i Słowacji. Współpracujemy również z wieloma niemieckimi firmami. Jesteśmy po prostu liderami rynku.

Płacimy najwięcej.

Gwarantujemy najlepszą ofertę za Twój samochód. Oferujemy najwięcej pieniędzy w porównaniu do konkurencji. Oszczędzamy na najmie kosztownych powierzchni usługowych oraz placów, przez co jesteśmy w stanie zaoferować wysokie ceny naszym klientom. Wypełnij formularz i przekonaj się.

Kupimy każde auto

Dla nas rocznik, model oraz stan techniczny Twojego samochodu nie ma znaczenia. Skupujemy wszystkie auta, aby nasi klienci mogli wybierać pojazd na każdą kieszeń. Dbamy o szeroki wybór samochodów na naszym placu.

skup aut opole

Wycena w 15 minut

Wypełnij formularz a nasz rzeczoznawca skontaktuje się z Tobą nawet w ciągu 15 minut! SkupAut.com wystawi błyskawiczną ofertę oraz zapewni fachową pomoc przy kolejnych formalnościach.